ورود کاربران  /  عضویت کاربران
Languages :

موتورشویی با مواد نانو

10 / 10
از 1 کاربر

موتورشویی خودرو امری ضروری  است. زیرا هر خودرویی مقدار زیادی آلودگی را به شکل‌های مختلف تولید می کند که این آلودگی‌ها به شکل جرم یا عناصر در اطراف قطعات موتور اتومبیل  انباشته می شوند.  بنابراین متخصصان حوزه خدمات خودرویی، موتورشویی را یک سرویس تخصصی و ضروری می‌دانند. که مراحل بخصوصی دارد و باید طبق اصول و با رعایت بسیاری نکات تخصصی انجام گیرد.

کثیف شدن موتور و کثیف ماندن آن در طی زمان های طولانی منجر به آسیب خودرو و همچنین کاهش راندمان موتور ماشین می شود و زمانی که جرم و چربی بر روی موتور جمع می شود می تواند باعث شود که گرما در اطراف خودرو به آسانی حرکت نداشته باشد. همین امر می‌تواند به موتور صدمه وارد نموده و باعث داغ‌تر شدن آن شود. پس از نظر مکانیکی تنها دلیلی که میتوان گفت موتور تمیز بهتر از موتور جرمی و کثیف کار می کند همین موضوع است. از این رو کارشناسان توصیه دارند سالی یک بار موتور ماشین را تمیز کنید یا همان عمل موتورشویی ماشین را انجام دهید

 

با توجه به اینکه مهمترین و حساس ترین قسمت های خودرو در داخل موتور آن قرار دارد، بنابراین در صورت رعایت نکردن اصول و قواعد موتورشویی احتمال وارد شدن خسارت های زیادی به خودرو وجود دارد.

از مزایای موتورشویی میتوان به:

 

1- بهبود روند خنک شدن موتور

2- کشف روغن ریزی ها و نشتی های احتمالی داخل موتور خودرو

3-تمیزی بیشتر و بهتر موتور

3- فروش بهتر خودروی کارکرده، اشاره کرد.

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :