ورود کاربران  /  عضویت کاربران
Languages :

آپشن محصولات ایران خودرو

10 / 10
از 1 کاربر

به طور کلی نصب قطعات آپشن خودرو باعث میشود محصول با ظاهری زیبا، با کیفیت و ایمنی بیشتری در اختیار مشتری قرار گیرد.

گروه آپشن mem خودرو تمامی محصولات ایران خودرو را آپشنال می نماید از این رو هرمحصول ایران خودرو که در بازار حضور دارد می تواند با مراجعه به نمایندگی های این شرکت نسبت به اضافه کردن امکانات مورد نظر اقدام کند زیرا نصب قطعات آپشن به صورت دانش بنیان و با حفظ کیفیت محصول و رعایت اصول خدمات پس از فروش صورت می گیرد.

 

کلیه محصولات عرضه شده کاملا کارشناسی و طراحی شده است تا هیچ صدمه ای به خودرو وارد نکند بنابراین مالکان محصولات ایران خودرو می توانند این اطمینان را داشته باشند که آپشن های نصب شده کاملا با خودرویشان هماهنگ است.

مشتریان میتوانند اقلام آپشن را در سه گروه ایمنی ، زیبایی و رفاهی دریافت کنند.

در گروه اقلام آپشن قابل عرضه که بر زیبایی خودرو میافزاید میتوان به . انواع رینگهای آلیاژی ، دودی کردن شیشه های جانبی با درصد مجاز راهنمایی و رانندگی، گارد جلو و عقب ، رکاب ، تعویض چراغ ها و ،کیت اسپرت بدنه تندر ۹۰، پارکابی استیل ، روکش صندلی و... اشاره نمود.
درگروه اقلام آپشن که راحتی در  حین رانندگی و افزایش رفاه را در خودرو به همراه دارد میتوان به مواردی چون ، ، سنسور دنده عقب ، دوربین دنده عقب دید در شب ، کفی پایی لاستیکی خودرو،  کفی صندوق عقب ، پایه باربند ، جعبه روی باربند، باربند دوچرخه ، کوئیک شیفتر، یخچال دو منظوره ، اسپری پنچری ، کپسول آتش نشانی ، آینه تاشوی برقی ، سیستم برقی کردن بالابرها و... اشاره نمود.
و در نهایت در گروه اقلام آپشن که بر ایمنی خودرو تاثیر بسزایی دارد میتوان به دزدگیر ساده و تصویری ، کروزکنترل ردیاب ، قفل منتا ، قفل فرمان ، قفل پدال و ... اشاره نمود.

گروه آپشن mem  خودرو لیست جامعی از آپشن ها مثل کروز کنترل ،مولتی مدیا ،سنسور و دوربین دنده عقب ،رینگ ، مانیتور پشت سری، پاور ویندوز و غیره را به مالکان محصولات ایران خودرو ارائه می دهد

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 44629202-44629295 تماس بگیرید

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :