ورود کاربران  /  عضویت کاربران
Languages :

سیستم آینه تاشو

10 / 10
از 1 کاربر

سیستم آینه تاشو (PFU)  


سیستم آینه تاشو (PFU)   در داخل آینه بغل خودرو نصب می شود و این امکان را به راننده می دهد تا کنترل تاشوندگی آینه های جانبی را توسط دزدگیر - قفل مرکزی و یا کلید جداگانه در اختیار داشته باشند.

  با نصب سیستم آینه تاشو به راحتی میتوانید با فشردن کلید از داخل خودرو که  معمولا درکنار فرمان و یا در کنار دکمه تنظیم آینه قرار دارد  آینه را به صورت اتوماتیک جمع کنید تا از معابر باریک ، درب پارکینگ عبور کرده بدون اینکه آینه ها به جایی برخورد کرده و صدمه ای به آن ها وارد شود. 

همچنین این آپشن را از طریق قفل مرکزی هم میتوان نصب کرد ودر صورت قفل ماشین ، آینه ها به صورت خودکار جمع می شوند .

 

از جمله فواید نصب سیستم آینه تاشو میتوان به موارد زیر اشاره کرد: 

*اول اینکه این امکان را به رانندگان خودرو می دهد تا هنگام عبور از معابر باریک ( درب پارکینگ و یا غیره ) هر دو آینه اتومبیل خود را بطور اتوماتیک جمع کند  و پس از عبور ، آنها را به حالت اولیه خود بازگرداند.

 

* این امکان را نیز به رانندگان خودرو می دهد تا هنگام پارک اتومبیل، آینه های خودرو را بوسیله دزدگیر و یا کلید جداگانه های که در داخل خودرو نصب میگردد ، جمع نموده که این امر باعث جلوگیری از اتلاف وقت و راحتی کار می گردد و دیگر آنکه آینه ها باز نمی ماند تا در اثر هر  گونه ضربه صدمه ببیند.

*جمع نمودن آینه های جانبی هنگام شدید بودن بازتاب نور خودروهای پشت سری و …

*و در نهایت اینکه آینه های جانبی در اثر هر گونه ضربه بطور اتوماتیک به حالت اولیه خود باز می گردد.

گروه آپشن mem خودرو به عنوان اولین شرکت تبدیل آینه های دستی به سیستم تاشوندگی (PFU)  می باشد که فعالیت خودرا از سال 1376 آغاز نموده است و به طورکلی برروی اکثر خودروها این آپشن نصب میگردد و احتیاجی به تعویض آینه نمی باشد بلکه دو عدد موتور داخل همان آینه های خودرو نصب میگردد .در برخی خودروها نیزاین آپشن  به صورت فابریک برروی آینه ها نصب گردیده است .

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :