ورود کاربران  /  عضویت کاربران
Languages :

اچ سی کراس

10 / 10
از 1 کاربر

نمایندگی 5188122 ( آپکو ) آپشن ایران خودرو

چه آپشن هایی را می توان به دانگ فنگ H30 کراس اضافه کرد؟

 

۱-رینگ آلیاژی

همانطور که می دانید به خاطر افزایش قیمت فلز آلومینیوم و مشکلات قطعه سازان، امکان تولید انبوه رینگ های آلیاژی بطور چشمگیری کاهش پیدا کرده و در حال حاضر، ایران خودرو H30 کراس را با رینگ فولادی و قالپاق به مشتریان تحویل می دهد. بنابراین برای ارتقای وضعیت خودرو، می توانید رینگ آلیاژی آلومینیومی طرح فابریک و یا اسپرت را به خودرو اضافه کنید. زیرا رینگ های آلیاژی از نظر مقاومت، انعطاف، دوام و وزن وضعیت بهتری نسبت به رینگ های فولادی دارند و از سویی هم ظاهر خودرو را شکیل تر می کنند.

 

۲- کروز کنترل

کروز کنترل از جمله امکانات رفاهی و کنترلی به حساب می آید که در ترکیب با جعبه دنده اتوماتیک، می تواند راحتی بیشتری را در اختیار راننده قرار دهد. کمپانی دانگ فنگ در هیچ کدام از نسخه های استاندارد H30 کراس، آپشن کروز کنترل را به صورت رسمی عرضه نکرده است. اما شرکت های همکار با این خودروساز چینی، کروز کنترل را به صورت فابریک و سفارشی برای این هاچ بک کراس طراحی نموده اند.. در نظر داشته باشید که برای تجهیز اچ سی کراس به کروز کنترل، حتما به نصب کنندگان ماهر مراجعه کنید تا از سوکت های فابریک برای نصب روی خودرویتان استفاده کنند.

3- چراغ روشنایی روز یا دی لایت که در سال های اخیر به استاندارد جدی بسیاری از کشورهای جهان برای خودروسازان تبدیل شده است. اما در ایران هنوز وجود چراغ روشنایی روز یا همان دیلایت برای خودروهای تولیدی و وارداتی اجباری نیست با این حال چراغ روشنایی روز طرح فابریک اچ سی کراس از نظر ظاهری، جذابیت بیشتری را به این خودروی چینی القا می کند که  بر روی قاب مه شکن های جلو نصب می شود.

4 – دزدگیر تصویری و ساده سوکت فابریک

5 – پاور ویندوز سوکت فابریک

6 – مانیتور پشت سری طرح لکسوس-تاچ

7 – اتولایت یا چراغ هوشمند

8 – دودی کردن شیشه های جانبی با درصد مجاز

9 – ردیاب خودرو

10 – مجموعه بادگیرهای استیل دور شیشه

11 – کفی زیرپایی و کفی صندوق عقب

12 – محافظ کامپیوتر یا ecu

13 – قفل رینگ

14 – قفل زاپاس

و.....

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :